В корзине 0
Корзина пуста!
обновить
checkout

Matogard OÜ Преимущества почвы

 1. Matogard OÜ augšņu sastāvā ir komposts, kas izgatavots no zirgu mēsliem.
 2. Mēs izgatavojam augsnes maisījumus ar dažādu skābuma pakāpi, t. i., ar dažādiem pH līmeņiem, kas paredzēti iekštelpu augiem. Mūsu piedāvājumā ir arī augsnes maisījumi augiem, kam nepieciešama skāba augsnes vide (pH 4,6–5,6). 
 3. Mūsu produktu klāsts ietver arī augsnes maisījumus mazos iepakojumos (1–6 litri).
 4. Matogard OÜ izgatavo augsnes maisījumus un kompostu, ko var izmantot organiskajā ražošanā. Uz šādiem produktiem ir BIO marķējums.
 5. Mēs ražojam profesionālas kvalitātes augsnes maisījumus tiem, kuriem dārzniecība ir hobijs. Papildinot produktu klāstu ar augiem paredzētajām Matogard augsnēm, palielinās kvalitatīvu un vēl vairāk uzlabotu augu augšņu maisījumu izvēle šajā produktu klāstā prasīgākiem klientiem.
 
Komposta vērtība
 
Pirms iepakošanas vai augsnes maisījumu izmantošanas komposts tiek dezinficēts ar tvaiku (tiek iznīcinātas nezāļu sēklas un kaitīgi organismi). Noderīgie mikrobioloģiskie elementi atjaunojas pēc tvaicēšanas beigām un kad komposts ir atdzisis.
 
Komposta priekšrocības
 
 • Palielinās augsnes auglība. Laistīšanas ūdens un lietus ūdens neaizskalo barības vielas no augsnes. Ar kompostu mēs nodrošinām augšņu maisījumiem galvenās barības vielas. Augu barības vielas tiek piesaistītas kompostam un izdalās ļoti ilgā laikā. Tiek veicināta augu barības vielu asimilācija.
 • Palielinās augsnes bioloģiskā aktivitāte. Tiek veicināta augsnes mikrobioloģiskās dzīves (baktērijas, sēnītes) un makrobioloģiskās dzīves (kukaiņi, sliekas u. c.) aktivitāte.
 • Augi tiek atbrīvoti no augšanas stresa, ko izraisa nelabvēlīgi augšanas apstākļi. 
 • Paātrinās sakņu veidošanās.
 • Uzlabojas augsnes īpašības. Komposts padara smagu augsni auglīgāku un vieglu augsni – blīvāku. Veicina augsnes ūdens, gaisa, siltuma un barošanās režīmu uzlabošanos. 
 
Matogard OÜ BIO komposta priekšrocības salīdzinājumā ar citiem kompostiem
 
 1. Salīdzinājumā ar citiem dzīvnieku izcelsmes kompostiem (piemēram, tiem, kas izgatavoti no vistu mēsliem) zirgu mēsliem ir augstāka bioenerģētiskā vērtība.
 2. Salīdzinājumā ar kompostu, ko izgatavo no apkārtnes uzkopšanas atkritumiem un sadzīves atkritumiem vai bioloģiskajiem dubļiem no notekūdeņu attīrīšanas iekārtu ūdeņiem, mūsu komposts tiek pastāvīgi izgatavots tikai no viena komponenta. Tiek novērsta kaitīgu komponentu veidošanās kompostā un tā sastāva izmaiņas.
 3. Izejmateriāls mūsu kompostam (zirgu mēsli) netiek iegūts no intensīvās lopkopības. Saskaņā ar ES Regulām Nr. 834/2007 un 889/2009 Matogard OÜ izgatavoto zirgu mēslu kompostu var izmantot organiskajā ražošanā.
 4. Matogard OÜ ir reģistrēts un kontrolēts dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu (mēslu) otrās kategorijas pārstrādātājs atbilstoši prasībām, kas noteiktas Eiropas Parlamenta un Padomes Regulā (ES) Nr. 1069/2009 un Eiropas Komisijas Regulā (ES) Nr. 142/2011. Veterinārās un pārtikas pārvaldes Not. Nr. 09/ABP/KO01
 

Новые товары

Mēs izmantojam sīkfailus,
lai analizētu mūsu datplūsmu saskaņā ar sīkdatņu politiku.