Grozā 0
Iepirkumu grozs ir tukšs!
atjaunot
checkout

Šīs informācijas (Sīkdatņu politikas) mērķis ir sniegt informāciju par izmantotajām sīkdatnēm vietnē https://matogard.lv/ (turpmāk – Matogard).

Pārzinis: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MATOGARD LV", reģistrācijas nr.40103960805, adrese reģistrēta Ropažu iela 41 - 11, Rīga, LV-1006.  E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Tālrunis +371 26519226.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir teksta datne, kas parasti tiek ievietota interneta mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu attiecīgās mājas lapas darbību. Lietotāja ierīcē saglabāta sīkdatne ļauj atpazīt lietotāja darbības mājas lapā. Tas var būt nepieciešams dažādiem mērķiem.

Sīkdatnes liek vietnei kādu laiku atcerēties jūsu iestatījumus (izvēlēto valodu u. tml.). Tādējādi, kad vienā apmeklējuma reizē pārlūkojat dažādas vietnes lapas, jums iestatījumi nav jānorāda atkārtoti.

Apmeklējot šo mājas lapu, lietotāja iekārtā tiek ievietotas sīkdatnes mājas lapas darbības drošībai, klientu apkalpošanai, apmeklētības statistikai, reklāmas nolūkos, kā arī lietošanas funkciju ērtākai nodrošināšanai, ievērojot personas datu aizsardzības noteikumus.

Matogard izmanto sekojošos sīkdatņu veidus:

  • Obligātās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tam, lai Jūs varētu pārlūkot vietni un izmantot tās funkcijas, piem., iegaumēt veidnēs ievadīto informāciju sesijas laikā. Bez šīm sīkdatnēm nebūtu iespējams sniegt noteiktus vietnes pakalpojumus.
  • Funkcionālās sīkdatnes. Izmantojot šīs sīkdatnes, apmeklētāji var izvairīties no iestatījumu maiņas, katru reizi apmeklējot vietni. Šīs sīkdatnes palīdz atcerēties apmeklētāju izvēles un iestatījumus. Ar šo sīkdatņu palīdzību apmeklētāji izvairās no iestatījumu maiņas, katru reizi apmeklējot vietni.
  • Analītiskās sīkdatnes. Analītiskās sīkdatnes parāda, vai apmeklētājs jau ir apmeklējis vietni. Šīs sīkdatnes palīdz izsekot lietotāju skaitu un viņu apmeklējumu periodiskumu, kā arī vāc informāciju vietnes pilnveidošanai.
  • Reklāmas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes mums ļauj fiksēt lietotāju apmeklējumus vietnē, lapās, kuras apmeklējāt pirms tam, un saites, kuras atvērāt. Šī informācija tiek izmantota, lai rādītā reklāma atbilstu lietotāju interesēm.

Matogard sīkdatnes

Matogard izmanto sīkdatnes, lai: saglabātu apmeklētāju iestatījumus; nodrošinātu vietnes funkcionēšanu; apkopotu analītiskos datus (apmeklētāju statistiku) un nodrošinātu vajadzībām piemērotas reklāmas parādīšanu citās tīmekļa vietnēs.

Matogard izmanto pirmās personas sīkdatnes, kuras iestata un izlasa tikai Matogard. Šīs sīkdatnes atceras vai esat piekritis vietnes sīkdatņu politikai (vai to noraidījis), kā arī piekrišanas gadījumā saglabā mājaslapā lietotāja autorizācijas informāciju.

Matogard izmanto arī trešo personu sīkdatnes, kuras sniedz ārpakalpojumi. Šie ārpakalpojumi ir Google Analytics. Par šo trešo personu pakalpojumiem un sīkdatņu izmantošanu Matogard neatbild un lietotājiem ar  šo pakalpojumu sniedzēju sīkdatņu noteikumiem ir jāiepazīstas pašiem. Google Analytics sīkdatnes tiek ievietotas, ja lietotājs sniedz savu piekrišanu šādu sīkdatņu darbībai, nospiežot “piekrītu” uz mājas lapas atvērumā redzamā banera.

Pakalpojumu sniedzēji sava pakalpojuma izmantošanas noteikumus, nolūku un sīkdatņu izmantošanas noteikumus jebkurā laikā var mainīt.

Matogard izmanto šādas sīkdatnes:

Sīkdatne

Funkcija

Sīkdatnes darbības termiņš

rc::a

Šo sīkdatni izmanto, lai atšķirtu cilvēkus no robot programmatūrām. Tas ir nepieciešams vietnei, lai varētu sagatavot derīgus pārskatus par viņu vietnes izmantošanu.

Pastāvīgi

rc::b

Šo sīkdatni izmanto, lai atšķirtu cilvēkus no robot programmatūrām.

Sesija

rc::c

Šo sīkdatni izmanto, lai atšķirtu cilvēkus no robot programmatūrām.

Sesija

rc::d-#

Šo sīkdatni izmanto, lai atšķirtu cilvēkus no robot programmatūrām.

Pastāvīgi

CookieConsent

Saglabā lietotāja sīkdatņu piekrišanas stāvokli pašreizēji mājaslapai.

1 gads

__utma

Apkopo datus par to, cik reižu lietotājs ir apmeklējis vietni, kā arī informāciju par pirmā un pēdējā apmeklējuma datumiem. Izmanto Google Analytics.

2 gadi

__utmb

Reģistrē laika zīmogu ar precīzu laiku, kad lietotājs piekļuva vietnei. Google Analytics izmanto, lai aprēķinātu vietnes apmeklējuma ilgumu.

1 diena

__utmc

Reģistrē laika zīmogu ar precīzu laiku, kad lietotājs pamet vietni. Google Analytics izmanto, lai aprēķinātu vietnes apmeklējuma ilgumu.

Sesija

__utmt

Izmanto, lai ierobežotu pieprasījumu ātrumu serverim.

1 diena

__utmz

Apkopo datus par to, no kurienes lietotājs nāca, kāda meklētājprogramma tika izmantota, uz kādas saites tika noklikšķināts un kāds meklēšanas vienums tika izmantots. Izmanto Google Analytics.

6 mēneši

_at.hist.#c

Izmanto sociālās koplietošanas platforma AddThis, lai saglabātu lietotāja AddThis koplietošanas logrīka vēsturi.

Pastāvīgi

loc

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta, kas tiek izmantota, lai palīdzētu pakalpojumu sniedzējiem noteikt, kā lietotāji, kuri dalās savā starpā ar informāciju, atrodas ģeogrāfiski (valsts līmenī).

1 gads

uvc

Nosaka, cik bieži sociālās koplietošanas pakalpojums AddThis sastopas ar to pašu lietotāju.

1 gads

xtc

Reģistrē lietotāja koplietoto saturu, izmantojot sociālos medijus.

1 gads

NID

Reģistrē unikālu ID, kas identificē lietotāja ierīci. ID tiek izmantots reklāmām.

6 mēneši

__atuvc

Atjaunina vietnes sociālās koplietošanas funkciju skaitītāju.

1 gads

__atuvs

Nodrošina, ka atjauninātais skaitītājs tiek parādīts lietotājam, ja lapa tiek kopīgota ar sociālās koplietošanas pakalpojumu AddThis.

1 diena

_at.cww

Izmanto sociālās koplietošanas platforma AddThis.

Pastāvīgi

at-lojson-cache-#

Izmanto sociālās koplietošanas platforma AddThis.

Pastāvīgi

at-rand

Izmanto sociālās koplietošanas platforma AddThis.

Pastāvīgi

_GRECAPTCHA

 

179 dienas

HEX (32)

 

Sesija

 

Sīkdatņu ierobežošana vai dzēšana

Jūs varat dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē uz laiku vai līdz brīdim, kad tās manuāli izdzēsīsiet. Matogard mājas lapas lietotājs var dzēst no savas ierīces visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas, un var veikt iestatījumus, lai pārlūkprogramma neļautu tās saglabāt. Tādā gadījumā izvēle nesaglabāt sīkdatnes ir manuāli jānorāda katru reizi, kad apmeklējat Matogard interneta vietni. Taču brīdinām, ka daži pakalpojumi un Matogard mājas lapas funkcijas var nedarboties.

Izmaiņas Sīkdatņu politikā

Matogard ir tiesīgs mainīt šo politiku un izmaiņas tiks publicētas šajā interneta vietnē.

 

Sīkdatņu politika pēdējo reizi papildināta 17.05.2021.

 

Jaunākas preces

Mēs izmantojam sīkfailus,
lai analizētu mūsu datplūsmu saskaņā ar sīkdatņu politiku.